IV kolejka rozgrywek: Victoria Orzeszków vs Orkan Mojęcice

Już w najbliższą niedzielę (11.09.2016r.) nasza drużyna Victoria Orzeszków o godzinie 14.00 zmierzy się z Orkanem Mojęcice.
Pomimo słabego rozpoczęcia sezonu przez piłkarzy z Mojęcic, konfrontacja może wydawać się bardzo zacięta, dodatkowo
pod znakiem zapytania stoją występy naszych kilku czołowych piłkarzy, którzy borykają się z kontuzjami.

Drużyna gości wiele razy udowodniła, ze potrafi zaskoczyć w rozgrywkach ligowych i prawdopodobnie po 3 porażkach będzie
bardziej zmotywowana do odebrania punktów naszemu zespołowi, który walczy o awans do wyższej ligi. Jest pewne, że
w tę niedzielę przeżyjemy fantastyczne widowisko.

Zapraszamy wszystkich miłośników Victorii do Orzeszkowa, a naszemu przeciwnikowi życzymy szczęścia!

Informacja dla zawodników:
- Czas zbiórki o godzinie 13.00. Prosimy wszystkich zawodników naszego klubu o obowiązkową obecność!