Wysoka wygrana na inauguracje

Victoria Orzeszków dość łatwo rozprawiła się w Starym Wołowie, z powracającą w szeregi "B" klasy drużynie Herosów. Po 2 bramkach Kamila Orniackiego, Dawida Uścia, Amadeusza Janowskiego oraz po 2 golach Braci Sikorskich, Orzeszkowianie odprawili z kwitkiem 6;1 Herosów. Mimo ciężkich warunków do gry. Mowa tutaj o boisku, na którym każda drużyna będzie miała problemy, Victoria pokazała zawodnikom ze Starego Wołowa miejsce w szeregu. Na pewno każdej drużynie będzie się grało ciężko na boisku w Starym Wołowie. Gratulacje dla zawodników za dobry mecz i za dobrą szczególnie drugą połowe.

Skład:

J.Podbucki-L.Jończyk(45min. P.Kuczyński)K.Bazylewicz,A.Ulmaniec(80min K.Niedzielski)A.Buzdygan, Ł.Bagiński,J.Sikorski(65min R.Sawa)D.Adamczak,K.Sikorski.K.Orniacki(75min K.Rzeszowski)A.Jankowski(60min D,Uść)

Trening Środa boisko w Orzeszkowie godz. 19;00 Orlik Czwartek 19:00 niezmiennie.

Przypominam zawodnikom o dowodach za tydzień. Dzisiaj na szczęście wszyscy mieli ale jak powiedział kierownik Starego Wołowa kiedy nas sprawdzali że chce być fair wobec swoich zawodników:) inne drużyny ostrzegam bo ewidentnie jak coś nie da rady załatwić na boisku to można spróbować sprawdzić po meczu. Herosom proponuje sprawdzić samych siebie.